Studenci z organizacji AIESEC w XIII LO

W dniach 30.01 - 03.02 bieżącego roku, XIII Liceum Ogólnokształcące miało przyjemność gościć studentów z Tajwanu i Indonezji, którzy dzięki współpracy z Międzynarodową Organizacją Studencką AIESEC realizowali projekt pt. "Enter Your Future".

Polscy uczniowie w ramach zajęć języka angielskiego uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez Alfee'ego Tunga i Nofalayę Kamalin. Zajęcia dotyczyły różnorodności kulturowej. Nasi nowi przyjaciele z wielką pasją i zaangażowaniem opowiedzili nam o swoich krajach, zwyczajach w nich panujących, ludziach, religii. Poruszli również tematykę przedsiębiorczości. Zdradzili wiele ciekawostek, których wszyscy obecni na auli słuchali z ogromnym zaciekawieniem. Aby umilić nam czas studenci przygotowali wiele atrakcji m.in.; przyspieszony kurs tajwańskiego tańca narodowego, szybką naukę języka oraz pisma chińskiego, a także drobne upominki. Takich wrażeń i emocji mury XIII Liceum nie zapomną przez bardzo długi czas, a do przyjemnych i pożytecznie spędzonych chwil każdy uczeń będzie mógł wracać oglądając fotografie zamieszczone na stronie naszej szkoły.

Tym, którzy nie wzięli udziału w zajęciach, polecamy obejrzenie prezentacji przygotowanych przez naszych gości:

(3kB) (3kB)
Indonezja Tajwan

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć